Putujuća izložba Prirodnjačkog muzeja „Zeleno i crno – priča o čaju“ u Zavičajnom muzeju Petrovac na Mlavi
Putujuća izložba „Zeleno i crno – priča o čaju“, autora dr Dese Đorđević-Milutinović, muzejskog savetnika Prirodnjačkog muzeja, svečano je otvorena 18. maja 2024. godine u Zavičajnom muzeju Petrovac na Mlavi.
Izložba „Zeleno i crno – priča o čaju“, prvi put postavljena i prikazana publici 2007. godine, od 2023. godine gostuje u mnogim gradovima širom Srbije, kao i u inostranstvu. U Zavičajnom muzeju Petrovac na Mlavi će biti otvorena do 18. juna 2024. godine.