Povodom obeležavanja 100 godina od uspostavljanja penzionog sistema u Srbiji, a koje je podržalo Ministarstvo kulture, u subotu i nedelju, 11. i 12. februara, za penzionere će biti besplatan ulaz u Galeriju Prirodnjačkog muzeja na Kalemegdanu.
Dobro došli!