Галерија на Калемегдану Медији о нама Фото галерија У Музеју ове године Glasnik  Годишњак Волим природу

Dr Milan Paunović, direktor

muzejski savetnik, mamaliolog

milan.paunovic@nhmbeo.rs

Одељење општих и правних послова

Svjetlana Davidović, sekretar, dipl.pravnik

svjetlana.davidovic@nhmbeo.rs

Ana Kovačević, administrativno tehnički sekretar

ana.kovacevic@nhmbeo.rs

Bora Milićević, Preparator - likovni tehničar

bora.m@nhmbeo.rs

Predrag Ilić, Preparator - tehničar grafičke pripreme

pedja@nhmbeo.rs

 

Marija Urošević - radnik za održavanje higijene

Tatjana Mirić - radnik za održavanje higijene

Одељење финансија

Dušica Ivić, pomoćnik direktora načelnik Odeljenja finansija

dusica.ivic@nhmbeo.rs

Milena Radočaj, organizator materijalno-finansijskih i opštih poslova

milenar@nhmbeo.rs

Milica Tomić, knjigovođa/blagajnik

milica@nhmbeo.rs

Одељење за комуникацију и маркетинг

Одељење за едукацију, комуникацију и маркетинг спец. Александра Савић, музејски саветник односи с јавношћу контакт: 011 3442147, 011 3442149

aleksandra.savic@nhmbeo.rs

Дипл. инж. Драгана Вучићевић, кустос едукатор

draganav@nhmbeo.rs

Дипл. инж. Соња Срејић, кустос едукатор

sonja.srejic@nhmbeo.rs

Галерија

Dragica Stojić, upravnik galerije

organizator - Koordinator poseta

stojicd@nhmbeo.rs

galerija@nhmbeo.rs

Ljiljana Dragović-Lazarević, Biletar-Prodavac

ljiljana.dragovic@nhmbeo.rs

Биолошко одељење

Dr Boris Ivančević, načelnik Biološkog odeljenja, muzejski savetnik mikolog

boris@nhmbeo.rs

Dr Daliborka Stanković, viši kustos ornitolog

daliborka@nhmbeo.rs

Dr Marjan Niketić, muzejski savetnik, botaničarmniketic@nhmbeo.rs

Dr Marko Nestorović, muzejski savetnik botaničar / herbolog

marko.nestorovic@nhmbeo.rs

Dipl.inž. Miroslav Jovanović, viši konzervator botaničar

miroslav.jovanovic@nhmbeo.rs

Miloš Jović, viši kustos entomolog

milos.jovic@nhmbeo.rs

Dipl.inž. Aleksandar Stojanović, konzervator entomolog

aleksandar@nhmbeo.rs

Jelena Jovanović, kustos - mamaliolog

jelena.jovanovic@nhmbeo.rs

Dr Ana Paunović, kustos herpetolog

ana.paunovic@nhmbeo.rs

Marko Raković, kustos ornitolog

markorakovic@nhmbeo.rs

Dubravka Mićković, kustos ihtiolog

dubravka.mickovic@nhmbeo.rs

Uroš Buzurović, kustos botaničar

uros.buzurovic@nhmbeo.rs

Геолошко одељење

Dr Biljana Mitrović, načelnik Geološkog odeljenja, muzejski savetnik paleozoolog

biljana.mitrovic@nhmbeo.rs

Tatjana Milić Babić, viši kustos petrolog

tatjana.milicbabic@nhmbeo.rs

Aleksandar Luković, kustos mineralog

aca.lukovic@nhmbeo.rs

Dr Zoran Marković, muzejski savetnik paleozoolog

zoran.markovic@nhmbeo.rs

Dr Gordana Jovanović, muzejski savetnik paleozoolog

gordana.j@nhmbeo.rs

Dr Aleksandra Maran Stevanović, muzejski savetnik paleozoolog

amaran@nhmbeo.rs

Dr Desa Đorđević-Milutinović, muzejski savetnik, paleobotaničar

desadjm@nhmbeo.rs

Sanja Alaburić, viši kustos paleozoolog

sanja.pavic@nhmbeo.rs

Dragana Đurić, viši kustos paleozoolog

dragana.djuric@nhmbeo.rs

dipl. inž. Ranko Pejović, kustos paleozoolog

pejovic.ranko@nhmbeo.rs

Miloš Milivojević, viši preparator za geološke zbirke

milos.milivojevic@nhmbeo.rs

dipl. inž. Zoran Vujčić, konzervator za geološke zbirke

zoran.vujcic@nhmbeo.rs

Сарадници музеја

Dr Ljiljana Protić, muzejski savetnik, entomolog

ljilja.protic@gmail.com